CityBox24 Piła

Magazyny samoobsługowe Citybox24 w Pile znajdują się w przemysłowej części miasta, przy ul. Fabrycznej. Z łatwością dojedziesz na nasz plac z każdego miejsca w Pile i okolic. Wystarczy, że wpiszesz ulicę w nawigację, by trafić wprost pod bramę wjazdową!

Chociaż leciwi Pilanie uważają, że ta część miasta ma złą sławę, to my zapewniamy Cię, że to kwestia jej przeszłości, a nie dnia dzisiejszego. Obecnie te poprzemysłowe tereny są zagospodarowane przez nowe przedsiębiorstwa, odnowione, oświetlone, a dzięki temu bezpieczniejsze, niż lata temu.

Poza tym teren naszej przechowalni chroni wysokie, metalowe ogrodzenie, przez które ciężko się przedrzeć osobom trzecim. Dodatkowo na nasz plac z magazynami wjedziesz wyłącznie po wpisaniu kodu przy bramce, która zamknie się za Tobą. Doskonałą widoczność otoczenia i wnętrza boxu oraz lepsze samopoczucie podczas wizyt wieczornych zapewni Ci system oświetlenia zewnętrznego.

W Pile do Twojej dyspozycji pozostaje 45 cityboxów o powierzchni 3m2, 6m2, 9m2 i 12m2 w cenie od 250 zł netto miesięcznie. Przy długoterminowym najmie przewidujemy atrakcyjne rabaty.

 

ul. Fabryczna,
64–920 Piła

+48 696 761 791
(biuro czynne od 8:00 do 18:00)

wynajem@citybox24.pl